Reference

Komu svěřit realizaci svých přání a představ, takové rozhodnutí není vždy lehké. Jsem si toho vědom, a proto Vám nabízím možnost nahlédnout do některých mnou uskutečněných projektů.

Dovoz aut z Německa
Průkazy energetické náročnosti budov
SK Zichovec
Herbalife Thermojetics
Dukla Sport
JD Snakes
Alfafit
Iveta Šebková
MPM Auto
Labyrint
Kníže video
Topení Kladno
Jeskyně Solenka
Výuka bible
Junák Libušín

Řekli o mně:

Protože jsem pouze prostý uživatel PC, požádal jsem p. Hrácha o tvorbu webu a také o jeho zviditelnění. Pan Hrách pro mne vytvořil již druhý web, přesně dle mých představ a jelikož jsem puntičkář, obdivuji jeho trpělivost a snahu vždy vyhovět i s maličkostí. Také jsem několik let platil reklamu na Googlu, ale můj web se i tak neobjevoval po zadání klíčových slov na první straně. Nejenže po úpravách webu panem Hráchem jsou mé stránky vždy na předních pozicích ve vyhledávači, navíc již nemusím nic platit za reklamu a funguje to dosud výborně. Z mého pohledu laika je to kouzelník a moc mu děkuji za pomoc.
Jakožto malý fotbalový klub jsme se při výběru zhotovitele naší nové webové stránky rozhodovali především podle nabízené ceny a také podle referencí z oblasti sportu. Oboje tyto předpoklady splňovala nabídka pana Jana Hrácha. Po ukončení práce jsme velmi rádi, že můžeme říci,že to byla správná volba.
Podoba stránky je přesně podle našich představ a pan Hrách dokázal splnit všechny naše požadavky a všechna přání. I z odezvy čtenářů v diskuzi po spuštění stránky je to patrné. Navíc spolupráce byla velmi dobrá a byla radost debatovat na podobě nově vznikající webové stránky. Termíny byly dodrženy a zkráceně lze říci, že vše, na čem jsme se domluvili bylo splněno.
Ještě jednou i touto formou bychom chtěli panu Hráchovi moc a moc poděkovat a přejeme mu i mnoho dalších takto spokojených zákazníků.
Výrobce těchto stránek naprosto splnil svůj slib, že dostane jím vytvořené stránky na první stránku. Nejenže jsou na první stránce, ale dokonce jsou na prvním místě na námi zadané klíčové slovo. Webovky mají pozitivní ohlas mezi veřejností.
Naše nové internetové stránky vypadají dle našich představ. Administrační rozhraní funguje přesně tak jak má a jak jsme se dohodli.
S internetovými stránkami jsem naprosto spokojená, vypadají fakt dobře.
Provedení webových stránek se mi velmi líbí.Velká ochota spolupracovat se mi také zamlouvá.Už máme i první klienty díky stránkám, proto Vám velmi doporučuji využít služeb tohoto tvůrce stránek.
Chtěli bychom tímto poděkovat Janu Hráchovi za vytvoření našich webových stránek. Stránky byly vytvořeny ve velmi krátkém čase a dle našich představ. V průběhu přípravy stránek s námi webdesigner velmi dobře komunikoval a vysvětloval různé záležitosti týkající se webu. Spolupráci s ním vřele doporučujeme.
Rádi bychom poděkovali za vytvoření webových stránek. Jan Hrách, který se o nás stále stará, aby webové stránky byly vždy na prvních místech ve vyhledávačích, patří ke špičce ve svém oboru. S jeho spoluprácí jsme byli a nadále jsme velice spokojeni.
Rádi bychom poděkovali Janu Hráchovi za vytvoření našich internetových stránek. Spolupráce s ním byla výborná a i nyní, když je potřeba cokoliv upravit, je vždy ochotný k další spolupráci
Chtěl bych doporučit tohoto tvůrce dalším zájemcům o stránky, protože je výborný.